Home
Menu
Zoeken Annuleren

De klassenindeling voor het schooljaar 2018 2019

 

                              

 

 

Groep

 

Leerkracht/-en

 

1/2A

Margreet Broeder/Magda Puszkar (wo.)

 

1/2C

Anneke Stoppelenburg

 

1/2D

Marley van Dongen

 

1/2E

Fatma Agca/Magda Puszkar (do.)

 

1/2F

Herreke Coolen/Janneke Blok (wo.o. en vrijd.o.)

dependance

1/2G

José Huijgens/Carla Kouijzer (do.en vrijd.o.)

dependance

 

 

 

3A

Jolanda de Witte

 

3B

Mariska Mossel

 

3C

Jolanda Kurpershoek/Ingeborg Eijkelenboom (do.en vrijd.o.)/ Nanda Barning(do.,vr.)

dependance

 

 

 

4A

Marianne Stok/Marca de Kruis (wo., do. en vrijd o.)

 

4B

Jentl Verwater

 

4C

Fleur van Overveld/Daisy de Snoo (wo.)

dependance

 

 

 

5A

Edith Valk/Rineke van de Hoeven (di., wo., do., vrijd.)

 

5B

Madelon Verbeek/Edith Valk (do., vr.)

 

5C

Roald van der Laan/Richelle Schot (wo., do. en vrijd.o.)

dependance

 

 

 

6A

Laura Smit/Marlies Groeneveld (do. en vrijd.)

 

6B

Astrid Hageman/Laura Groen in ’t Woud (vrijd.)

 

6C

Mariëtte van der Sman

dependance

 

 

 

7A

Lianne Borsje/Laura Groen in ’t Woud (ma.mi.)

 

7B

Ruud van der Wel/ Claudia van Assendelft (do.)

 

7C

Coen scheffers

dependance

 

 

 

8A

Marjolein Treffers/ Conny Leijten (do., vrijd.)

 

8B

Daisy de Snoo/Koen Schiereck/ (wo.,do., vrijd.)

 

8C

Aletta van Pelt/Linda Vogel (do., vrijd.)

dependance

                                                                               

 


 

 

 

Oude schooljaar(2017-2018)

 

 

Nieuwe schooljaar (2018-2019)

 

Huidig groep van:

Wordt

 

 

 

 

 

3A

Jolanda de Witte

4B

Jentl Verwater

3B

Mariska Mossel

4A

Marianne Stok/Marca de Kruis

 

 

 

 

4A

Emma Bloemen/Marca de Kruis

5A

Edith Valk/Rineke van der Hoeven

4B

Jentl Verwater

5B

Madelon Verbeek/ Edith Valk

 

 

 

 

5A

Claudia van Assendelft /Rineke v. der Hoeven

6B

Astrid Hageman/Laura Groen in ‘t Woud

5B

Edith Valk/Madelon Verbeek

6A

Laura Smit/Marlies Groeneveld

 

 

 

 

6A

Laura Smit /Marlies Groeneveld

7A

Lianne Borsje

6B

Astrid Hageman/Laura Groen in ‘t Woud

7B

Ruud van der Wel/Claudia van Assendelft

 

 

 

 

7A

Lianne Borsje

8B

Koen Schiereck/Daisy de Snoo

7B

Ruud van der Wel/Marley van Dongen

8A

Marjolein Treffers/ Conny Leijten


 

 

Oude schooljaar(2017-2018)

 

 

Nieuwe schooljaar (2018-2019)

 

Huidig groep van:

Wordt

 

 

 

 

 

3C

Jolanda Kurpershoek /Anja Legerstee

4C

Fleur van Overveld/Daisy de Snoo

 

 

 

 

4C

Marianne Stok/Richelle Schot

5C

Roald van der Laan/Richelle Schot

 

 

 

 

5C

Roald van der Laan/Anita de Haan

6C

Mariëtte van der Sman

 

 

 

 

6C

Mariëtte van der Sman/Ingeborg Eijkelenboom

7C

Coen Scheffers

 

 

 

 

7C

Coen Scheffers

8C

Aletta van Pelt/Linda Vogel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media
  • juf_en_meester.jpg
© SOL Ambacht 2018 | Disclaimer